IT Manegment

IT Manegment

تحقیقات نشان می‌دهد، مصرف منظم ماهی آزاد در دوران بارداری مفید است، زیرا خطر بروز حساسیت‌های تنفسی بخصوص آسم را در کودکان کاهش می‌دهد. در این باره شرایط بیش از ۱۲۰ مادر باردار که این برنامه غذایی را رعایت می‌کردند

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از ایجاد بزرگترین مجتمع گردشگری سلامت در شهرستان بندر گز خبر داد.

بیشتر ما در طول روز مشغول به کارهایی هستیم که به صورت نشسته انجام می‌شود. بعد از انجام کار هم غالبا در حین تردد به منزل در حالت نشسته قرار داریم. جالب اینجاست به منزل هم که می‌رسیم در حین کارهای مختلف و مشاهده تلویزیون باز هم در حالت نشسته قرار می‌گیریم. اینجاست که واقعا باید نگران شد چرا که نشستن طولانی‌مدت برای بدن مضر است.

برخلاف دهه‌ی گذشته 70 درصد کل کاربران اینترنت در سراسر جهان غیر انگلیسی زبان هستند. این مسئله بر SEO صنعت گردشگری و سفر اثر مستقیم داشته است.

چهاردهمین کنگره گفتار درمانی در تاریخ 21 الی 23 اردیبهشت سال 95 در سالن همایش های بیمارستان امام خمینی (ره) در تهران برگزار می شود.
به گزارش ظفرمد; هوشنگ دادگر دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره گفتاردرمانی اعلام کرد

ظفرمد: تا حالا فکر کردید که چه میزان به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت میدهید؟چقدر از درامد خودتان را به خرید مسواک و بوگیردهان اختصاص میدهید؟آیا میدانید که هر چندوقت باید مسواکتان را عوض کنین؟ویژگی یه مسواک خوب چیه؟معمولا خرید یک مسواک جدید به این شکل اتفاق می افتد:

ظفرمد : برداشته شدن تحریم های هسته ای علیه ایران , راه بسیار خوبی برای انجام مبادلات بین کشورهای دیگر با ایران شد.یکی از مبادلات,بسته شدن قرارداد اولین هتل ساحلی خارجی در ایران است. هتل های زنجیره ای اسپانیایی ملیا روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که تصمیم دارد که در برجی به ارتفاع 130 متر در نزدیکی دریای خزر در سواحل ایران تا سال آینده هتلی 5 ستاره افتتاح کند.

با اغاز فصل نوروزی و تعطیلات دوران عید, وزارت بهداشت برنامه طرح سلامت را از 26 اسفند ماه آغاز خواهد کرد.

چگونگی فعالیت مراکز درمانی در نوروز

  رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی وزارت بهداشت ضمن تشریح برنامه‌های اورژانس کشور ویژه تعطیلات نوروز،

11 عادات بد که باعث بوجود امدن کمردرد میشود

امروزه کمردرد بسیار شایع شده استبطوری که بعد از سرماخوردگی، کمردرد بیشترین دردی است که افراد به دلیل آن به پزشک مراجعه می کنند. این بیماری تقریبا پنجمین دلیل بستری شدن افراد در بیمارستان هاست و سومین بیماری است که مردم به خاطر آن تحت عمل جراحی قرار می گیرند.

زیبایی، ظرافت و نظم معماران ایرانی در شکل‌گیری شماری از باشکوه‌ترین آثار باستانی ایران زمین، نقشی چشمگیر و قابل توجه داشته است. زیبایی که نه تنها اطراف شما را احاطه کرده، بلکه نگاه بازدیدکننده را نیز به دنبال خود به می‌کشد، جایی که سقف همچون تابلوی نقاشی پرنقش و نگار به جلوه‌گری مشغول است.

صفحه1 از8

عضو خبرنامه شوید

برای دریافت اخبار ما،ایمیلتان را وارد کنید

نگران نباشید، ما برایتان اسپم نخواهیم فرستاد