تحقیقات نشان می‌دهد، مصرف منظم ماهی آزاد در دوران بارداری مفید است، زیرا خطر بروز حساسیت‌های تنفسی بخصوص آسم را در کودکان کاهش می‌دهد. در این باره شرایط بیش از ۱۲۰ مادر باردار که این برنامه غذایی را رعایت می‌کردند

بیشتر ما در طول روز مشغول به کارهایی هستیم که به صورت نشسته انجام می‌شود. بعد از انجام کار هم غالبا در حین تردد به منزل در حالت نشسته قرار داریم. جالب اینجاست به منزل هم که می‌رسیم در حین کارهای مختلف و مشاهده تلویزیون باز هم در حالت نشسته قرار می‌گیریم. اینجاست که واقعا باید نگران شد چرا که نشستن طولانی‌مدت برای بدن مضر است.

ظفرمد: تا حالا فکر کردید که چه میزان به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت میدهید؟چقدر از درامد خودتان را به خرید مسواک و بوگیردهان اختصاص میدهید؟آیا میدانید که هر چندوقت باید مسواکتان را عوض کنین؟ویژگی یه مسواک خوب چیه؟معمولا خرید یک مسواک جدید به این شکل اتفاق می افتد:

11 عادات بد که باعث بوجود امدن کمردرد میشود

امروزه کمردرد بسیار شایع شده استبطوری که بعد از سرماخوردگی، کمردرد بیشترین دردی است که افراد به دلیل آن به پزشک مراجعه می کنند. این بیماری تقریبا پنجمین دلیل بستری شدن افراد در بیمارستان هاست و سومین بیماری است که مردم به خاطر آن تحت عمل جراحی قرار می گیرند.

صفحه1 از15

عضو خبرنامه شوید

برای دریافت اخبار ما،ایمیلتان را وارد کنید

نگران نباشید، ما برایتان اسپم نخواهیم فرستاد