مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از ایجاد بزرگترین مجتمع گردشگری سلامت در شهرستان بندر گز خبر داد.

برخلاف دهه‌ی گذشته 70 درصد کل کاربران اینترنت در سراسر جهان غیر انگلیسی زبان هستند. این مسئله بر SEO صنعت گردشگری و سفر اثر مستقیم داشته است.

ظفرمد : برداشته شدن تحریم های هسته ای علیه ایران , راه بسیار خوبی برای انجام مبادلات بین کشورهای دیگر با ایران شد.یکی از مبادلات,بسته شدن قرارداد اولین هتل ساحلی خارجی در ایران است. هتل های زنجیره ای اسپانیایی ملیا روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که تصمیم دارد که در برجی به ارتفاع 130 متر در نزدیکی دریای خزر در سواحل ایران تا سال آینده هتلی 5 ستاره افتتاح کند.

به گزارش ظفرمد : با وارد شدن به فصل بهار بازار مسافرت های نوروزی داغ میشود و اکثر مردم برای اقامت خود از هتل ها استفاده میکنند. مسافران باید توجه داشته باشند,حداکثر افزایش قانونی نرخ هتل‌ها در سراسر کشور ۱۲ درصد تعیین شده و هرگونه افزایش نرخ خارج از این سقف غیرقانونی است.

به گزارش ظفرمد, رئیس جامعه هتلداری: نرخ اتاقهای ارائه شده در هتلهای ایران در نوروز 95نسبت به دی ماه 12درصد افزایش داشته است. جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران کشور درباره نرخ اتاق هتل ها در ایام نوروز 95 گفت: بیشتر هتل ها حتی از نرخی که قبلا اعلام کرده بودند بیشتر تخفیف می دهند.

ظفرمد:ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی که در خاورمیانه و اسیا دارد و همچنین با دستیابی به دانش و تکنولوژی پیشرفته پزشکی توانسته در دهه های اخیر به قطب های توریسم درمانی تبدیل شود.از این رو نظام سلامت ایران جایگاه ویژه های بین کشورهای عربی و سایر کشورها دارد.به همین علت شهرهای کشورمان ورود خوبی به حوزه گردشگری سلامت داشتند.مشهد شروع کننده اصلی گردشگری و گردشگری سلامت در کشورمان است.

انتشار پوستری از ایران فرهنگی,تاریخی و مذهبی برای گردشگران المانی از پیشرفتهای مثبت حوزه گردشگری در پسابرجام میباشد. با اجرای شدن برجام تبلیغاتی که درخصوص ایران انجام میشد سمت و سویی مثبت گرفته است.در این صورت افراد بیشتری تمایل به استفاده از جاذبه های گردشگری ایران خواهند داشت. ایران به عنوان مقصدی ارزان قیمت برای گردشگران خارجی به حساب می‌آید.
 

سازمان منطقه ازاد کیش قراردادی ۶۰ هزار میلیارد ریالی با بخش خصوصی به منظور توسعه گردشگری در کیش بست. به گزارش ظفرمد، مدیر عامل سازمان گردشگری منطقه آزاد کیش با بیان این‌که ۴۰ هتل در جزیره کیش فعالیت دارند، گفت:

۳۸ هتل در جزیره کیش در حال ساخت است، در دهه فجر امسال سه هتل به بهره‌برداری رسیده و دو هتل دیگر نیز تا پایان سال افتتاح می‌شود.

به گزارش ظفرمدافزایش سفر توریستهای به نقل از روزنامه نیویورک تایمز آمریکا با انتشار گزارشی از افزایش علاقه توریست های آمریکایی برای سفر به ایران علی رغم هشدار وزارت امور خارجه این کشور مبنی بر ریسک پذیر بودن سفر به ایران خبر داد. این روزنامه آمریکایی در گفت و گو با فعالان صنعت گردشگری و صاحبان دفاتر خدمات گردشگری در نقاط مختلف آمریکا از افزایش قابل ملاحظه اشتیاق آمریکایی ها برای سفر به ایران پس از لغو تحریم های این کشور خبر داد.

 تصاویر زیبایی از جاذبه‌های گردشگری ایران در یک روزنامه انگلیسی منتشر شد.

به گزارش ظفرمد روزنامه «دیلی میل» انگلیس با اشاره به فرصتهای گردشگری ایران پس از اجرای توافق هسته ای, با انتشار تصاویری زیبا چون سواحل دیدنی,معماری های زیبای اسلامی و غذاهای لذیذ گردشگران زیادی را به سفر به ایران ترغیب کرد.

صفحه1 از2

عضو خبرنامه شوید

برای دریافت اخبار ما،ایمیلتان را وارد کنید

نگران نباشید، ما برایتان اسپم نخواهیم فرستاد