14 فوریه

تبلیغات سفر به ایران در المان

By 
(0 votes)

انتشار پوستری از ایران فرهنگی,تاریخی و مذهبی برای گردشگران المانی از پیشرفتهای مثبت حوزه گردشگری در پسابرجام میباشد. با اجرای شدن برجام تبلیغاتی که درخصوص ایران انجام میشد سمت و سویی مثبت گرفته است.در این صورت افراد بیشتری تمایل به استفاده از جاذبه های گردشگری ایران خواهند داشت. ایران به عنوان مقصدی ارزان قیمت برای گردشگران خارجی به حساب می‌آید.
 

به گزارش ظفرمد, در این راستا فضا به اندازه‌ای برای تبلیغ سفر به ایران باز شده‌است که یکی از آٰژانس‌ها در تبلیغ تورهای سفر به ایران برای آلمانی‌هایی که قصد دارند سفری 8 روزه به ایران را تجربه کنند مبلغ 1595 یورو را در نظر گرفته‌است و برای تبلیغ آن پوستر منتشر کرده‌است.
 
در عین آنکه تصویر بانویی ایرانی با حجاب منتشر شده‌است اما لبخند او نشان از آزادی و میزبانی ایرانیان از گردشگران خارجی دارد.
 
اصفهان و میدان نصف جهان از یک سو و باغ‌ ارم که در زمره باغ‌های ایرانی و میراث جهانی است از دیگر سو در کنار گنبد و مناره‌های تاریخی نمایی از ایران را به عنوان مقصدی فرهنگی، تاریخی و مذهبی به نمایش گذاشته است. تصویری که این پوستر از ایران نشان می‌دهد با وجود آنکه تمام داشته‌های ایران در حوزه گردشگری نیست اما گامی بزرگ در حوزه تبلیغ و تغییر تصویر ذهنی جهانیان از ایران کویری و شتر سوار است.

Read 984 times

عضو خبرنامه شوید

برای دریافت اخبار ما،ایمیلتان را وارد کنید

نگران نباشید، ما برایتان اسپم نخواهیم فرستاد