18 فوریه

افزایش12درصدی نرخ نوروزی هتل ها

By 
(0 votes)

به گزارش ظفرمد, رئیس جامعه هتلداری: نرخ اتاقهای ارائه شده در هتلهای ایران در نوروز 95نسبت به دی ماه 12درصد افزایش داشته است. جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران کشور درباره نرخ اتاق هتل ها در ایام نوروز 95 گفت: بیشتر هتل ها حتی از نرخی که قبلا اعلام کرده بودند بیشتر تخفیف می دهند.

برخی از شهرهای پرگردشگر مانند بندرعباس، مشهد و کیش بسیاری از هتل هایشان نیز تا 30 درصد نیز تخفیف می دهند. ما به زودی جدول تخفیفات هتل ها را اعلام می کنیم.

در صورت گرانی، اعتراض کنید

وی گفت: بنابراین نه تنها نرخ هتل ها در بعضی از استان ها افزایش ندارد بلکه از نرخ مصوب پایین تر نیز اعلام کرده اند. نرخ اتاق هتل ها در نوروز 95 نسبت به دی ماه سال 93، 12 درصد افزایش نرخ به صورت میانگین داشته است. سیاست ما بر این است که به سمت ارائه تخفیف بیشتر پیش برویم. حمزه زاده درباره اعتراض مسافران به نرخ هتل ها گفت: سایت جامعه هتلداران به نشانی hoteldaran.com فرم خاصی تحت عنوان اعتراض مسافران طراحی شده تا مسافران هتل ها اعتراض خود را درباره گران فروشی از نرخ مصوب، کیفیت خدمات و یا حتی نحوه برخورد کارکنان با ما در میان بگذارند و ما نتیجه را بلافاصله به آنها اطلاع می دهیم.

جلسه جامعه هتلداران با نایب رئیس مجلس

رئیس جامعه هتلداران کشور همچنین از جلسه اخیر اعضای جامعه هتلداران با ابوترابی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه مشکلات حوزه گردشگری و اختلافاتی که با سازمان میراث فرهنگی پیدا کردیم و مدیران این سازمان به جای تعامل، ساز تقابل را زده اند مطرح کرده ایم. وی افزود: نظر آقای ابوترابی هم بر این بود که گردشگری جزو یکی از محورهای توسعه کشور است پس باید کمک کنیم مشکلات آن حل شود. حمزه زاده خبر داد: مقرر شد تا جلسات مستمری با کمیسیون های گردشگری مجلس داشته باشیم و به عنوان تشکل های گردشگری تعامل ارزنده ای با مجلس برای سال های بعد داشته باشیم تا مشکلات گردشگری را با تصویب قوانین مناسب حل کنیم.

Read 5937 times

عضو خبرنامه شوید

برای دریافت اخبار ما،ایمیلتان را وارد کنید

نگران نباشید، ما برایتان اسپم نخواهیم فرستاد