درباره ما

درباره ظفرمد

 برتری ما نه در سابقه ماست و نه در اولین بودنمان.ما برتری را در راضی نگهداشتن شما می دانیم و سابقه ما در این راه به ما کمک می کند تا با اعتمادی که از شما عزیزان به دست می اوریم، اولین باشیم

چرا ایران ؟چرا ما؟

ایران از جمله کشورهایی آسیایی است که خدمات درمانی آن در سطح جهانی می باشد. به طوری که می توان تکنولوژی های درمانی در زمینه های جراحی، پزشکی هسته ای و ... را همگام با کشور های پیشرفته ای چون آمریکا قرارداد.از  آنجا که هسته اصلی ظفرمد از شرکت بازرگانی پژواک تجارت شکل گرفته است،می توانیم این مژده را بدهیم که سال ها مذاکره و خدمت رسانی به ما این قدرت را داده است که در صورت وجود نیاز در هرگوشه ای از دنیا، ما آن را برطرف خواهیم کرد،درنتیجه شما می توانید با نگاهی به سابقه ما،سفر خود را به ما بسپارید. 

ما کیستیم؟

شرکت خدمات گردشگری و سلامتی ظفرمد با هدف خدمت رسانی به مسافرین عزیزی که از سایر کشورها مهمان ایران می شوند، پا به عرصه وجود گذاشت.خدمات ما به صورت گسترده در انواع زمینه های درمانی و سلامت سازی و رونق بخشی به صنعت گردشگری از طریق جلب اعتماد مسافران و مهمانان عزیزمان میباشد.ظفر مد از زیر مجموعه های شرکت بین المللی پژواک تجارت می باشد که سال ها در زمینه های مختلف بین المللی به کشورهای منطقه و کشورهای سایر قاره ها خدمات رسانی کرده است.

  

خدمات ما

حمل و نقل
اخذ ویزا و اقامت
خدمات پزشکی
خدمات گردشگری
مترجم همراه
همراهان راضی
برنامه های موفقیت آمیز 
همراهان 
همکاران و پرسنل 

عضو خبرنامه شوید

برای دریافت اخبار ما،ایمیلتان را وارد کنید

نگران نباشید، ما برایتان اسپم نخواهیم فرستاد