گردشگری سلامت
آنتی بادی ویروس کرونا طی چند ماه کاهش می‌یابد
اکتبر 29, 2020
گردشگری سلامت
آیا ورزش شدید می‌تواند باعث بروز بیماری قلبی شود؟
نوامبر 3, 2020

نوشیدن چای زنجبیل چه فوایدی دارد؟

یکی از روش های محبوب مصرف آن، چای تهیه شده با ریشه تازه یا استفاده از کیسه چای از آن است. نوشیدن چای زنجبیل ممکن است فوایدی برای هضم غذا، التهاب و سرماخوردگی داشته باشد. این مقاله در مورد مزایای بالقوه نوشیدن چای زنجبیل برای سلامتی صحبت می‌کند. همچنین بررسی می شود که چه کسی و چرا باید از آن اجتناب کند.
زنجبیل حاوی چه چیزهایی است؟ گیاه زنجبیل حاوی ترکیباتی مانند شوگاول و ژینژرول است که ممکن است برای سلامتی فرد مفید باشد.
طبق یک بررسی در سال ۲۰۱۵، هر دو شوگاول و ژینژرول دارای فعالیت ضد سرطان، ضد میکروبی، ضد التهاب، آنتی اکسیدان و ضد آلرژی هستند.
در یکی از مقاله های سال ۲۰۱۹ آمده است که زنجبیل تازه حاوی سطوح بالاتری از ژینژرول است که در زنجبیل خشک کمی کاهش می‌یابد. زنجبیل خشک حاوی مقادیر بیشتری شوگاول است.
نوشیدن چای زنجبیل ممکن است مفید باشد. مردم می‌توانند با استفاده از زنجبیل تازه یا خشک چای زنجبیل درست کنند.
با این حال، توجه به این نکته حائز اهمیت است که در مطالعات از اشکال و مقادیر مختلف زنجبیل استفاده شده است و ممکن است با آنچه که فرد در چای زنجبیل مصرف کند مقایسه نشود.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *