تغذیه مناسب و ورزش فشرده ممکن است توانایی های ذهنی را بهبود بخشد

گردشگری سلامت
آیا ورزش شدید می‌تواند باعث بروز بیماری قلبی شود؟
نوامبر 3, 2020
گردشگری سلامت
رژیم های سخت احتمال ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد
نوامبر 5, 2020

تغذیه مناسب و ورزش فشرده ممکن است توانایی های ذهنی را بهبود بخشد

در حالی که ورزش برای بهبود سلامت شناخته شده است، ترکیب آن با یک مکمل غذایی که از یک رژیم مدیترانه ای تقلید می‌کند می‌تواند مزایای بیشتری را فراهم کند. دانشمندان دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپین، ابوت و آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی ایالات متحده دریافتند که داوطلبانی که مکمل را قبل و بعد از جلسات آموزشی مصرف می‌کردند، ۳ ماه بعد در برخی از اقدامات آمادگی جسمانی و شناختی حائز اهمیت بودند. با این حال، ورزش فشرده خود به تنهایی باعث افزایش قدرت و استقامت می‌شود تا تمرین فشرده با مکمل. در دو اندازه گیری عملکرد شناختی، هر دو گروه دارونما و گروه مکمل کاهش اندکی در عملکرد نشان دادند، در حالی که سایر اقدامات بهبود یافتند.
کریس زویلینگ، رهبر تحقیق، دکترای فوق دکترای دانشگاه ایلینوی می‌گوید: فواید ورزش فشرده از نظر جسمی و روانی به خوبی شناخته شده است، اما این مطالعه نشان می‌دهد که چگونه تغذیه بهینه می‌تواند به تقویت عملکرد مغز نیز کمک کند. وی می‌افزاید: ما از نتایج هیجان زده شده‌ایم زیرا آنها بینش اساسی در مورد چگونگی تغییرات ساده در رژیم غذایی می‌توانند در کمک به مردم تا حد امکان کارآیی و بهره وری در دنیای امروز ایجاد کنند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *