آیا رژیم های روزه داری برای کاهش وزن جواب می‌دهد؟

گردشگری سلامت
هیدروژل حاوی بور بهبودی عضلات آسیب دیده را سریع تر می‌کند
آوریل 4, 2021
گردشگری سلامت
ارتباط رژیم غذایی نامناسب با باکتریهای روده
آوریل 18, 2021

آیا رژیم های روزه داری برای کاهش وزن جواب می‌دهد؟

اگر برای لاغر شدن روزه می‌گیرید، ممکن است بخواهید در این مورد تجدید نظر کنید. چون کاهش وزن ممکن است بعد از اتمام آن دوام نمی‌یاورد. اگر هدف شما سم زدایی از بدن است، باید بدانید که بدن شما به طور طبیعی از خود سم زدایی می‌کند.
رژیم های روزه داری همه یکسان نیستند. برخی فقط مایعات مانند آب را مجاز می‌دانند. بعضی دیگر کالری ها را به شدت کاهش می‌دهند و غذا را کاملاً منع نمی‌کنند. و در بعضی برنامه ها، شما یک روز در میان روزه، می‌گیرید. وقتی کمتر از مقدار مورد نیاز غذا می‌خورید و وزن کم می‌کنید، بدن به حالت گرسنگی می‌رود. برای صرفه جویی در انرژی، متابولیسم بدن شما کند می‌شود.
وقتی روزه تمام شد و دوباره به رژیم معمول خود برگشتید، ممکن است وزن کم شده و بعد از آن مقداری را دوباره بدست آورید. روزه، بدن شما را با مهار اشتها تنظیم می‌کند، بنابراین در ابتدا احساس گرسنگی کمتری خواهید داشت. اما هنگامی که آن را متوقف کردید، اشتهای شما دوباره بالا می رود. ممکن است احساس گرسنگی کنید و احتمال پرخوری در شما بیشتر است. روزه گرفتن یک روز در میان نیز نتایج مشابهی دارد. به افراد کمک می‌کند لاغر شوند، اما نه برای مدت طولانی.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *