کمک ۴۲ میلیاردی مردم بابل برای خرید تجهیزات بهداشتی

اعلام نتایج آزمایش داروی رمدیسیویر
آوریل 12, 2020
تعطیلی مطب‌های دندانپزشکی تا اطلاع ثانوی
آوریل 14, 2020

کمک ۴۲ میلیاردی مردم بابل برای خرید تجهیزات بهداشتی

عضو ستاد مردمی مقابله با کرونا در بابل از کمک حدود ۴۲ میلیارد ریالی مردم خیر و نیکوکار شهرستان به صورت نقدی و غیرنقدی برای تامین اقلام بهداشتی و مقابله با کرونا خبر داد.

علی شافی اظهار داشت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان برای تأمین اقلام بهداشتی و مقابله با کرونا بیش از حدود ۱۹ میلیارد ریال به صورت نقدی و ۲۳ میلیارد ریال به صورت غیرنقدی کمک کردند. وی افزود: با کمک‌های مردم خیر شهرستان، تاثیرگذارترین تجهیزات روز دنیا از مقدماتی تا پیشرفته شامل ونتیلاتور ثابت و سیار، بای پپ، های نازال فلو و … تهیه و تحویل بیمارستان‌های شهر شد و توانستیم با تهیه ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و لباس‌های یکبارمصرف با بالاترین کیفیت و کم‌ترین قیمت، کادر بهداشتی – درمانی شهرمان را بی نیاز کنیم.

وی ادامه داد: کمک‌های جمع آوری شده علاوه بر خرید تجهیزات و مواد پزشکی صرف تهیه مواد پروتئینی (گوشت، مرغ، تخم مرغ، ماهی)، آجیل، خشکبار و میوه جات، برای تغذیه بیماران و کادر درمانی نیز شده است. شافی ادامه داد: برخی از مراکزی که علاوه بر بیمارستان‌ها از کمک‌های اهدایی مردم نیکوکار شهرستان بهره مند شدند شامل مرکز معلولین نوشیروانی و شفیع زاده، اورژانس ۱۱۵، زندان شهر، خانه سالمندان، خانه‌ها و مراکز بهداشت شهر و روستا، بیمارستان مرزی کلاً، آرامستان های شهر و غیره بوده است.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پرشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *