استارت آزمایش یک واکسن کرونا در انگلیس
آوریل 22, 2020
آیا افراد سالم را برای ساخت واکسن کووید-۱۹ باید به ویروس آلوده کرد؟
آوریل 23, 2020

دستبند دفع کننده حشرات

شرکت MosquitoBlock یک دستبند دفع کننده حشرات به خصوص پشه‌ها تولید و به بازار روانه کرده است.

این دستبند پشه فقط با بستن آن در اطراف مچ دست برای محافظت کامل از بدن طراحی شده است و دارای بند دستی قابل تنظیم است تا تمام اعضای خانواده بتوانند از آن استفاده کنند. فقط کافی است آن را در یکی از سه حالت – فضای باز ، سرپوشیده یا ساکت را تنظیم کنید.

سایر دفع کننده های پشه با استفاده از مواد شیمیایی یا روغن کار می کنند. این دستبند دفع کننده حشرات بدون هرگونه مواد شیمیایی است. در عوض ، دستبند صدایی با فرکانس بالا منتشر می کند که پشه ها و سایر آفات را می ترساند. این بدان معناست که دیگر نیازی به حمل بطری اسپری وجود ندارد.

براساس اعلام وب سایت MosquitoBlock ، این دستبند همچنین برای دفع (یا سردرگمی) انواع آفات دیگر نیز کار می کند. این شامل عنکبوت ها ، مگس ها ، مورچه ها ، خروش ها و حتی جوندگان مانند موش یا موش می شود. راستش ، من نمی توانم مستقیم با این حرف بزنم ، زیرا من فقط از آن برای محافظت از خود در برابر پشه ها استفاده کرده ام. اما این ممکن است برای شما مفید باشد که بدانید آیا آفات دیگری دارید که شما را اذیت می کند یا خیر.

و اینجا یک چیز جالب دیگر وجود دارد. دانشمندان اصلی که این فرکانس های صوتی را مورد مطالعه قرار دادند ، دریافتند که هنگام پرورش ، پشه ها را قطع می کنند. می دانید این یعنی چه؟ وقتی بیرون می روید و یک دستبند MosquitoBlock می پوشید ، نه تنها از خود در برابر گزیدگی محافظت می کنید. شما در واقع دست از گسترش این هیولاهای خون آلود می گیرید ، بنابراین در آینده کمتر اذیت می شوند. که من را به نقطه پایانی من می رساند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پرشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #دستبند_دفع_پشه

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *