آزمایش بالینی واکسن کرونا در استرالیا

گردشگری سلامت
تولید دارو و تجهیزات پزشکی درمان کرونا توسط پارک‌های علم و فناوری
آوریل 28, 2020
گردشگری سلامت
روشی برای برداشتن تومورهای سرطانی با کمترین جراحی
آوریل 29, 2020

آزمایش بالینی واکسن کرونا در استرالیا

به نقل از شینهوا، یک کلینیک تحقیقاتی استرالیا روز سه شنبه اعلام کرد: تعدادی داوطلب را برای تزریق واکسن COVID-۱۹ تولید شده توسط شرکت Clover Biopharmaceuticals که مستقر در چین است، برمی‌گزیند.

تحقیقات بالینی این واکسن قرار است در پرت، استرالیای غربی صورت گیرد و ظرف دو ماه آینده افراد بالغ سالم برای کارآزمایی جذب می‌شوند. جیدن راجرز مدیر اجرایی این پروژه گفت: واکسن S-Trimer، پتانسیل بسیار خوبی را نشان داده و در صدر نبرد جهانی با COVID-۱۹ قرار داشته است.

وی افزود: این یکی از برجسته‌ترین آزمایشات در سطح جهان است و برخی از مشهورترین شرکت‌های ساخت واکسن با این پروژه همکاری می‌کنند. راجرز ادامه داد: همراه با تحقیقات گسترده بالینی و قابلیت‌های تولید مقیاس تجاری آن، واکسن S-Trimer یکی از مهیج‌ترین برنامه‌های ساخت واکسن در سطح جهان برای همه گیری فعلی کروناویروس است.

واکسن S-Trimer، از نخستین واکسن‌های در حال توسعه COVID-19 است؛ این واکسن به بدن برای تولید آنتی بادی‌هایی که با ویروس کرونا مبارزه می‌کند، کمک می‌کند. مرحله یک کارآزمایی بالینی شامل مشارکت کنندگان بالغ و سالخورده از استرالیاست که به دلیل میزان آلودگی نسبتاً پایین، انتخاب شده تا بخشی از مطالعه را انجام دهد.

راجر توضیح داد: ما خوشبختانه یکی از معدود کشورهای جهان هستیم که هنوز هم خدمات آزمایشگاهی بالینی کارکردی را ارائه می‌دهیم زیرا در مقایسه با سایر مناطق جهان شمار زیادی از ابتلا به کووید ۱۹ را نداریم. در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایشات در استرالیا، مطالعات آن گسترش خواهد یافت که شامل هزاران شرکت کننده دیگر در سراسر جهان می‌شود و طبق گفته شرکت Clover Biopharmaceuticals، این واکسن پس از تأیید ایمنی و کارآزمایی به طور گسترده در دسترس خواهد بود.

جوشوا لیانگ، مدیر ارشد Clover Biopharmaceuticals و مخترع مشترک واکسن COVID-19 S-Trimer گفت: با توجه به تأثیرات کووید 19، یک کارآزمایی بالینی موفق از اهمیت بالایی برخوردار است. لیانگ ادامه داد: ما خستگی ناپذیر کار کرده‌ایم و امیدواریم که به طور چشمگیری در تلاش‌های جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر که همه ما را تحت تأثیر قرار داده است، سهیم باشیم.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پرشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *