سینوواک تولید واکسن کرونا را آغاز کرد

گردشگری سلامت
آزمایش غربالگری ۳ ماهه اول بارداری
آگوست 31, 2020
گردشگری سلامت
زمان چرت زدن نباید بیشتنر از یک ساعت شود
سپتامبر 1, 2020

سینوواک تولید واکسن کرونا را آغاز کرد

، تولید این واکسن در کارخانه جدید این شرکت در پکن با ظرفیت تولید سالانه تقریبا ۳۰۰ میلیون دوز آغاز شده است. سینوواک موافقت کرده است که بین ماه نوامبر و مارس ۴۰ میلیون دوز از آن را به یک شرکت دولتی در اندونزی به نام بیوفارما (Bio Farma) ارائه کند. سینوواک ساخت کارخانه را از اواخر ماه مارس آغاز کرد و این پروژه را در ماه ژوئیه به پایان رساند. این شرکت چینی آزمایشات بالینی فاز ۳ واکسن خود را در این ماه در اندونزی و ماه ژوئیه در برزیل آغاز کرد.
شرکت داروساز چینی “کنسینو بایولاجیکس” (CanSino Biologics) نیز قصد دارد یک کارخانه برای تولید واکسن کروناویروس خود در شهر تیانجین احداث کند. این مرکز قرار است سال آینده با ظرفیت سالانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دوز شروع به کار کند. کنسینو بایولاجیکس قصد دارد آزمایش‌های واکسن نهایی خود را در کانادا و عربستان انجام دهد، اما این شرکت زمان انجام این کار را اعلام نکرده است. شرکت کنسینو بایولاجیکس در ۱۱ اوت موفق به ثبت اختراع واکسن از طرف مقامات چین شد.
سازمان بهداشت جهانی می گوید ۳۱ واکسن کروناویروس تحت آزمایش‌های بالینی قرار دارند. همراه با توسعه دهندگان چینی شرکت‌های آمریکایی مدرنا و شرکت انگلیسی آسترازنکا و دانشگاه آکسفورد در حال پیشرفت در آزمایش هستند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *