گردشگری سلامت
شایع‌ترین عوامل سرطان زا
سپتامبر 9, 2020
گردشگری سلامت
خواب کم ممکن است باعث بروز آلزایمر بشود
سپتامبر 10, 2020

ارتباط زمان غذا خوردن با کیفیت انرژی دریافتی

بر اساس تحقیق ارائه شده در کنفرانس بین المللی چاقی اروپا (ECOICO 2020)، حفظ یک رژیم غذایی سالم با دیر مصرف کردن غذای روزانه افراد مرتبط است. این مطالعه نشان داد افرادی که بیشتر غذای خود را در عصر می‌خورند، تمایل بیشتری به مصرف زیاد از آن دارند و دارای رژیم غذایی با کیفیت پایین تری هستند.
هدف از این مطالعه کشف ارتباط بین مصرف کالری در شب – اندازه گیری انرژی دریافتی – و کیفیت رژیم غذایی بود. جودیت بایرد، محقق از مرکز نوآوری در تغذیه برای غذا و سلامت در دانشگاه اولستر در ایرلند شمالی، انگلستان، این مطالعه را رهبری کرد.
مطالعات قبلی نشان داده است که گرسنگی از یک ریتم روزانه پیروی می‌کند و از برخی جهات این ریتم چیزی نیست که مردم انتظار دارند. اگرچه افراد به طور معمول در مدت طولانی خواب از خوردن دست می‌کشند، اما با کمترین وعده غذایی این روز را می‌گذرانند.
در همین حال، گرسنگی در اواخر روز شدیدتر می‌شود و تقریباً در ساعت ۸:۰۰ بعد از ظهر به اوج خود می‌رسد، پس از اینکه اکثر مردم بیشتر فعالیتهای روزانه خود را انجام دادند. انرژی دریافتی از غذا به طور طبیعی تمایل به پاسخ به گرسنگی را دارد و تحقیقات دیگر تأثیر زمان غذا را بر روی متابولیسم و ​​سایر فرآیندهای بدن بررسی کرده‌اند. با این حال، مطالعه جدید پیامدهای آن را در مورد کمیت و کیفیت غذایی که مردم مصرف می‌کنند، بررسی کرده است.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *