آیا پزشکی از راه دور (تله مدیسن) جای گردشگری سلامت را خواهد گرفت؟

گردشگری سلامت
اسرار سلول های مو به درمان های جدیدی برای کاهش شنوایی اشاره دارد
سپتامبر 21, 2020
گردشگری سلامت
تنهایی مرتبط با خطر دیابت
سپتامبر 22, 2020

آیا پزشکی از راه دور (تله مدیسن) جای گردشگری سلامت را خواهد گرفت؟

برای بیماران جزئی کم هزینه، قطعاً مشاوره تلفنی نقش بسیار بیشتری در تشخیص قبل از سفر و مشاوره پس از سفر خواهد داشت. در مناطقی که مسافرت های پزشکی دارای ارزش بالاتری هستند، کرونا ممکن است یک تغییر دهنده بازی باشد. بازار جهانی مسافرت های پزشکی ارزش ۱۵-۲۰ میلیارد دلار آمریکا دارد. بیشتر این مقدار توسط بیماران با مشکلات تخصصی حساب می‌شود. به عنوان مثال، بیمارستان های برجسته ایالات متحده آمریکا ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار درآمد درمانی خاص از بیماران بین المللی کسب می‌کنند ولی به دنبال پس انداز نیستند، اما به دنبال نجات زندگی یا درمان تغییر زندگی هستند.
کرونا منجر به تسریع در پذیرش فناوری در تمام اقشار زندگی شده است. ما در خانه کار می‌کنیم، از تکنولوژی تماس تصویری برای دیدار با همکاران و بازدید از فروشگاه های آنلاین به جای فروشگاه های مرکز شهر استفاده می‌شود. مشاوره پزشکان در صفحه رایانه و تلفن همراه در حال انجام است. مجموعه ای از روشهای جدید نظارت و تشخیص بیماران برای کمک به تکمیل داروی از راه دور در دسترس است. تله بهداشت و پزشکی از راه دور در نهایت در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *