محافظت دربرابر سرماخوردگی و آنفولانزا با رعایت پروتکل های ایمنی کرونا

گردشگری سلامت
نوشابه های گازدار احتمال ابتلا به دیابت نوع ۲ را تا ۲۵ درصد افزایش می‌دهد
اکتبر 10, 2020
گردشگری سلامت
ماسک های صورت بسیار مفید هستند و باعث مشکلات تنفسی نمی‌شوند
اکتبر 11, 2020

محافظت دربرابر سرماخوردگی و آنفولانزا با رعایت پروتکل های ایمنی کرونا

سرماخوردگی، آنفولانزا و کرونا همه از طریق انتقال قطرات منتشر می‌شوند. آنها می‌گویند به همین دلیل پوشیدن ماسک و فاصله فیزیکی در برابر این بیماری ها موثر است. همین اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از کرونا به شما در محافظت از سرماخوردگی و آنفولانزا نیز کمک می‌کند.
در حالی که مقامات بهداشتی برای فصل سرماخوردگی و آنفولانزا که همزمان با کرونا است آماده می‌شوند، کارشناسان مردم را به ادامه بهداشت دست، فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک تشویق می‌کنند تا نه تنها از کرونا بلکه از سرماخوردگی و آنفلوانزا جلوگیری کند. دکتر ویلیام شافنر، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه وندربیلت در تنسی، گفت: سرماخوردگی و آنفولانزا، کرونا – همه آنها ویروس های تنفسی هستند که فقط تفاوت های ظریفی بین آنها وجود دارد، اما اساساً همه آنها به یک روش منتقل می‌شوند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *