گردشگری سلامت
اولین تنفس کودک باعث تغییرات در مغز می‌شود
دسامبر 9, 2020
توانایی شنیدن تحت تاثیر چشم‌ها قرار دارد
دسامبر 14, 2020

توانایی کنترل وزن تحت تأثیر سن نیست

در یک مطالعه بر روی چاقی که در بیمارستانی در انگلستان انجام شد، نتایج آماری کاهش وزن برای افراد بالاتر از ۶۰ سال، تحت تأثیر سن نبود. دکتر توماس باربر، نویسنده ارشد مطالعه، مسئول علمی واحد تحقیقات متابولیسم انسانی در دانشکده پزشکی وارویک، ​​در انگلیس، توضیح می‌دهد که برای افرادی که سلامتی آنها از کاهش وزن سود می‌برد:
کنترل وزن در هر سنی مهم است، اما با افزایش سن، احتمال ابتلا به بیماری های چاقی مرتبط با وزن بیشتر می‌شود. بسیاری از این موارد مشابه اثرات پیری است، بنابراین می‌توانید استدلال کنید که با افزایش سن ارتباط کنترل وزن بیشتر می‌شود و این چیزی است که باید از آن استقبال کنیم. نویسندگان این مطالعه می‌نویسند که کاهش وزن ممکن است به افراد مسن کمک کند تا بیش از ۵۰ بیماری مشترک با سن، از جمله دیابت، آرتروز و اختلالات خلقی مانند اضطراب و افسردگی جلوگیری کنند. افزایش مرگ و میر و عدم رفاه عمومی در افراد مسن نیز با چاقی همراه است.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *