قوانین جدید و درست رومانی برای افزایش گردشگران دندانپزشکی

گردشگری سلامت
غذاهای فرآوری شده چه بلایی سرمان می‌آورند؟
دسامبر 23, 2020
گردشگری سلامت
گیاهی برای رفع زانودرد سالمندان
دسامبر 28, 2020

قوانین جدید و درست رومانی برای افزایش گردشگران دندانپزشکی

کسانی که به مدت سه روز یا کمتر به این کشور مراجعه می‌کنند، دیگر مجبور به قرنطینه شدن نیستند، به شرطی که آزمایش کرونا منفی در حداکثر ۴۸ ساعت قبل از ورود انجام داده باشند. این به گردشگران دندانپزشکی در کشورهای دیگر کمک می‌کند تا بتوانند یکی دو روز بدون دردسر به کشور رومانی سفر کنند. کسانی که قصد دارند بیش از سه روز را در رومانی بگذرانند، دو گزینه پیش رو دارند: یا باید وارد قرنطینه ۱۴ روزه شوند و یا وارد دوره قرنطینه شده و در روز پنجم آزمایش کرونا را انجام دهند. اگر آزمایش‌شان منفی باشد، آنها می‌توانند از قرنطینه خارج شوند.
وزارت امور خارجه رومانی (MAE) توصیه می‌کند که رومانی ها فقط در صورت ضروری بودن به خارج از کشور سفر کنند. که گردشگری درمانی و بهداشتی خروجی از کشور را بسیار کاهش داده است. رومانی یک لیست تغییر هفتگی از کشورهای سبز و زرد دارد. کشورهای سبز هنگام ورود به کشور مجبور به قرنطینه یا آزمایش نیستند. موسسه ملی بهداشت عمومی رومانی (INSP) لیست زرد کشورهای پر خطر کرونا را به روز می‌کند. قوانین جدید برای بیش از ۴۰ کشور در این لیست زرد اعمال می‌شود.
بیشتر گردشگران پزشکی و دندانپزشکی به رومانی از ایتالیا، اسپانیا، آلمان، انگلیس و سوئیس، همه کشورهای درون منطقه سبز هستند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *