لزوم استفاده از ظرفیت دولتی برای توسعه مراکز درمانی استان قم

گردشگری سلامت
چطور مراکز مراقبت پس از زایمان در کره رشد کردند؟
می 17, 2021
گردشگری سلامت
دوازده نکته برای یک سفر ایمن و سالم در تابستان
می 19, 2021

لزوم استفاده از ظرفیت دولتی برای توسعه مراکز درمانی استان قم

بهرام سرمست ظهر یکشنبه در جلسه پیگیری نوسازی و توسعه بیمارستان الزهرا با بیان اینکه بیمارستان مادر باید هرچه سریع‌تر به بهره برداری برسد و در دسترس مردم قرار گیرد، گفت: از همه ظرفیت‌های دولتی برای توسعه مراکز درمانی استفاده شود. استاندار قم اجرای طرح توسعه و بازسازی بیمارستان الزهرا را ضروری دانست و افزود: خوشبختانه با بهره برداری از چند مرکز درمانی طی این مدت مشکل کمبود تخت بیمارستانی و تجهیزات درمانی نداشتیم.
وی هماهنگی و همراهی همه ی دستگاه‌های دولتی برای پیشبرد این برنامه را ضروری دانست و ادامه داد: بایستی از تمامی ظرفیت‌های استان در جهت توسعه‌ی مراکز درمانی بکار گرفته و از کمک خیرین سلامت نیز بهره گرفته شود. استاندار قم سرانه استان در زمینه‌ی توسعه‌ی مراکز درمانی را مورد توجه قرار داد و گفت: مناطق محروم از جمله نیروگاه و پردیسان در این مسیر در اولویت هستند.
وی گردشگری سلامت را نیز از محورهای توسعه‌ی قم عنوان کرد و با بیان اینکه قم باید به قطب گردشگری سلامت در کشور تبدیل شود، افزود: بیمارستان سازی و جذب متخصصین تراز اول پزشکی در راستای تحقق این هدف از اهمیت ویژه برخوردار است.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *