دستگاه الکتروریسی ایران ساخت شد

گردشگری سلامت
ساخت نمونه اولیه دستگاه ونتیلاتور ارزان قیمت توسط ناسا
آوریل 27, 2020
گردشگری سلامت
تولید دارو و تجهیزات پزشکی درمان کرونا توسط پارک‌های علم و فناوری
آوریل 28, 2020

دستگاه الکتروریسی ایران ساخت شد

مدیرعامل یک شرکت دانش‌‌بنیان از تولید یک دستگاه الکتروریسی خبر داد و گفت: این دستگاه قابلیت تولید ماسکN95 را دارد و یک لایه نانو الیاف روی پارچه‌های معمولی که ۳۰-۴۰ درصد کارایی دارند را پوشش می‌دهد و تبدیل به مدیای N95 یا N99 درصد می‌کند.

نادر نادری مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان درباره فعالیت این شرکت در مواجهه با بحران کرونا و محصولات تولیدی، گفت: برای تولید ماسک در کشور زیرساخت‌های خوبی داریم و مواد اولیه پلیمری تولید می‌شود.

وی افزود: مدیای N۹۵ نداشتیم ولی در حال حاضر با داشتن دستگاه الکتروریسی علاوه بر کاربردهای مختلف که می‌تواند صنعت فیلتر یا صنایع دیگر را در بر بگیرد می‌توان در حوزه تولید ماسک‌هایی با کارایی N۹۵ و N۹۹ درصد را تولید کرد.

این مدیرعامل شرکت‌دانش‌بنیان اضافه کرد: یکسری از ماسک‌ها با استاندارد اروپایی هستند و ماسک‌های N۹۵ و N۹۹ با استانداردهای آمریکای تولید می‌شوند که در بحث بیماری کرونا بسیار مهم هستند.

وی گفت: در حال حاضر دستگاه الکتروریسی تولید می‌کنیم که این دستگاه قابلیت تولید N۹۵ را دارد به طوری که یک لایه نانو الیاف روی پارچه‌های معمولی که ۳۰-۴۰ درصد کارایی دارند را پوشش می‌دهد و تبدیل به مدیای N۹۵ یا N۹۹ درصد می‌کند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پرشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *