روند صعودی ابتلا به کرونا در البرز

گردشگری سلامت
بهترین تمرینات برای کاهش وزن
جولای 20, 2020
گردشگری سلامت
جنجال بر سر رمدیسیویر تقلبی
جولای 21, 2020

روند صعودی ابتلا به کرونا در البرز

دکتر سیدحسین اینانلو در خصوص آخرین وضعیت کرونا در البرز گفت: در حال حاضر بیش از ۶۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های البرز بستری هستند و هر روز هم شاهد افزایش بستری‌ها و مرگ و میرها هستیم. اینانلو افزود: آمار ابتلا به کرونا در البرز همچنان صعودی است و محدودیت‌هایی که اخیراً در استان اعمال شده تأثیر چندانی در کنترل بیماری نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: کادر درمان بیمارستان‌های استان خسته‌اند و بر همین اساس از مردم انتظار داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نقش خود را در کنترل کرونا ایفا کنند. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز در خصوص داروی رمدسیویر و نقش آن در درمان کرونا هم گفت: قبل از هر چیز باید گفت که کرونا هنوز هیچ درمان قطعی ندارد. در مورد داروی رمدسیویر هم باید گفت این دارو معجزه نمی‌کند و برای بیماران بدحال ممکن است پاسخگو نباشد.
وی ادامه داد: اگر در مراحل اولیه از رمدسیویر استفاده شود شاید موثر باشد اما این دارو معجزه نمی‌کند. اینانلو خاطرنشان کرد: استفاده از رمدسیویر برای درمان کرونا توسط سازمان غذا و داروی چند کشور اروپایی مورد تأیید قرار گرفته و قبل از این در بیمارستان‌های ما هم به صورت محدود در دسترس بود اما از روز گذشته که تولید این دارو در داخل شروع شده است احتمالاً بیشتر در دسترس قرار گیرد.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پرشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *