گردشگری سلامت در اروپا

گردشگری سلامت
از مراکز غیر مجاز کپسول اکسیژن نخرید!
آگوست 14, 2020
گردشگری سلامت
رفتار اجتماعی پس از کرونا
آگوست 15, 2020

گردشگری سلامت در اروپا

آخرین گزارش سه ماهه کمیسیون سفر اروپا (ETC) به نام جهانگردی اروپا: روندها و چشم اندازها، هشدار می‌دهد که سفر به کشورهای اروپایی دیگر هرگز یکسان نخواهد بود. چگونه این امر در مورد گردشگری سلامت و درمانی اعمال خواهد شد؟ یان جوانمن به یافته های گزارش نگاه می‌کند و نشان می‌دهد انتظار بازگشت آسان گردشگری سلامت در سال ۲۰۲۰ یا بعد از آن وجود ندارد.
آخرین گزارش ETC بیشتر آماری و تا حدودی پیش بینی است. اگرچه این موضوع به طور خاص با گردشگری سلامت سروکار ندارد، ولی ما می‌دانیم که از نظر تاریخی گردشگری پزشکی و سلامت بخشی از روند گردشگری تعطیلات را دنبال می‌کند، بنابراین ارزش درک این موضوع را دارد که مردم به کجا می‌روند و چرا.
این گزارش نشان می‌دهد که بخش گردشگری اروپا با افزایش لغو، کاهش در رزرو و افزایش بیکاری در این بخش روبرو شده است. در چهار ماه نخست سال، اروپا شاهد کاهش چشمگیر ۴۴٪ در ورود گردشگران بین المللی در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۱۹ بود. پیش بینی می‌شود سفر به اروپا در کل در سال ۵۲ نسبت به سال ۲۰۱۹ ۵۲٪ کمتر باشد و پیش بینی می‌شود که رشد تا سال ۲۰۲۳ زیر سطح ۲۰۱۹ باقی بماند.
اطلاعات گزارش شده درباره مقصد گردشگران به اروپا در ماه‌های آوریل و می میزان اختلال ناشی از بیماری همه گیر را نشان می‌دهد: کرواسی (-۸۶٪) و قبرس (-۷۸٪) بیشترین کاهش را داشتند که نشان دهنده ضررهای قابل توجه در بازارهای اصلی است، از جمله ایتالیا و انگلیس که به شدت تحت تأثیر این همه گیر قرار گرفته اند. علیرغم کاهش شدید ورودی های ایسلند (-۵۲٪)، موفقیت در کنترل ویروس به دلیل سیستم ردیابی دقیق آن باعث شده است جزیره نوردیک با اطمینان از مرزهای خود در تابستان امسال مرزهای خود را برای سفرهای بین المللی باز کند.
آخرین داده‌های موجود، نسبت به مدت مشابه ژانویه تا ماه مه سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش -۹۶.۹٪ از میزان رزرو در اروپا در کل مناطق زیر منطقه را نشان می‌دهد. از نظر مثبت، با شروع فعالیت مصرف کننده، داده‌‌ها همچنین شاهد افزایش پروازها برای مقصدی مانند یونان، پرتغال و اسپانیا هستند.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *