آزمایش غربالگری ۳ ماهه اول بارداری

گردشگری سلامت
تشخیص حمله قلبی در ده دقیقه توسط تست بزاق دهان
آگوست 30, 2020
گردشگری سلامت
سینوواک تولید واکسن کرونا را آغاز کرد
سپتامبر 1, 2020

آزمایش غربالگری ۳ ماهه اول بارداری

این آزمایش می‌تواند برخی از ناهنجاری‌ها و مشکلات دیگر را نیز تشخیص دهد و ممکن است تشخیص دهد که شما چند قلو باردار هستید. اما آزمایش غربالگری معمولاً spina bifida را تشخیص نمی دهد. آزمایش غربالگری بطور معمول در سه ماهه اول بین هفته نهم تا هفته سیزدهم از بارداری انجام می‌‌‌‌شود.
این آزمایش بهمراه آزمایش غربالگری سه ماهه دوم بارداری به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که آیا آزمایشات تشخیصی بیشتری نیاز دارید یا خیر. از آنجا که هر دو تست غربالگری ۳ ماهه اول و دوم برای شرایط مشابه انجام می‌گردد ، توصیه نمی‌شود که هر دو را انجام دهید.
به همین دلیل توصیه ما این است که بسیاری از مادران در سه ماهه اول تست غربالگری خود را در اسرع وقت انجام دهند تا دریابند آیا بارداری و فرزندشان مشکلی دارد یا خیر. همچنین اگر برای آزمایش غربالگری ۳ ماهه اول خیلی دیر اقدام کرده‌اید یا در منطقه شما این نوع آزمایش انجام نمی‌شود، ممکن است تست غربالگری سه ماهه دوم برای شما ضروری و با ارزش شود.

#گردشگری #سلامت #پزشک #پزشکی #دندانپزشک #دکتر #گردشگری_سلامت #توریست #چشم_پزشک #پرستار #بین_الملل #ویروس #درمان #گردشگری_پزشکی #توریست #توریست_سلامت #توریسم #توریسم_سلامت #دکتر #کرونا #کوید_19 #بهداشت #Tourism #health_tourism #medical_tourism #Medical #doctor #coronavirus #Covid_19 #Health

mjs
mjs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *